کسب و کار

آینده نگری در بهینه سازی مصرف انرژی ضرورتی اجتناب ناپذیر است

رئیس پژوهشگاه صنعت نفت بر ضرورت آینده نگری در زمینه بهینه سازی مصرف انرژی تأکید کرد و گفت: امروزه مهم ترین دغدغه جامعه بشری تأمین انرژی است که بر این اساس منابع و نحوه تأمین انرژی و به ویژه مدیریت مصرف موضوعی است که باید به آن توجه داشت.

7 اسفند 1399

فروش اجباری محصولات در فروشگاه های زنجیره ای، روغن بخر تا رب گوجه ببری

بعضی از فروشگاه های زنجیره ای اقدام به فروش اجباری محصولاتی که تمایلی به خرید آن ها نیست، می نمایند.

4 اسفند 1399

راهنمای خرید گوشی دست دوم؛ کدام گوشی ها را نخریم؟

این روزها خرید یک گوشی دست دوم بسیار مورد توجه قرار گرفته است. اما به دلیل همین دست دوم بودن آن باید در خرید آن به موارد ظاهری و فنی بسیاری توجه کنیم که در این مقاله ما تمامی آن ها را برای شما بیان می کنیم.

28 بهمن 1399

تام کروز باعث استعفای 5 نفر از عوامل فیلم مأموریت غیرممکن شد

فریاد های تام کروز در پی عدم رعایت پروتکل های بهداشتی از سوی برخی از عوامل فیلمبرداری، باعث شد که 5 نفر از آنان استعفا بدهند.

3 بهمن 1399

خبرنگاران اجرای شیوه نامه ساماندهی بازار زنجیره فولاد

تهران- خبرنگاران- معاون وزیر صنعت، معدن وتجارت گفت: ستاد اقتصادی دولت تصمیم گرفت برای اجرای شیوه نامه ساماندهی بازار زنجیره فولاد کشور و این دستورالعمل مزیت های متعددی برای حوزه معدن و صنایع معدنی دارد.

3 دی 1399

بسته پیشنهادی حمایت از کسب و کار ها امروز به ستاد مقابله با کرونا ارائه می گردد

معاون وزیر کشور گفت: امروز بسته پیشنهادی خود را برای حمایت از کسب و کار هایی که در اجرای طرح محدودیت ها با مشکلاتی روبرو می شوند را به ستاد ملی ارائه خواهیم کرد.

28 آذر 1399

تفاهم نامه همکاری مشترک میان معاونت صنایع دستی و بنیاد کرامت رضوی

خبرگزاری خبرنگاران- معاونت صنایع دستی وزارت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و بنیاد کرامت رضوی به منظور حمایت از فعالان عرصه صنایع دستی تفاهم نامه همکاری امضا کردند.

24 آذر 1399

درخواست قصاص چشم برای میوه فروش خشمگین

مردی که متهم است در یک درگیری با واردکردن ضربه ای با میخ مرد دیگری را کور نموده است، در دادگاه کیفری استان تهران پای میز محاکمه رفت.

19 آذر 1399

آخرین مهلت ویرایش اطلاعات و معین شرایط داوطلبان آزمون استخدامی اعلام شد

سازمان سنجش آموزش کشور آخرین مهلت ویرایش اطلاعات ثبت نامی و مشخص شرایط داوطلبان هشتمین آزمون استخدامی کشور را اعلام نمود.

4 آذر 1399

خبرنگاران بیماران آرپی را دریابیم

تهران - خبرنگاران - هیچ قانون مشخصی برای حمایت از افراد مبتلا به بیماری چشمی آرپی وجود ندارد. کمیسیون های مربوطه در مجلس شورای اسلامی باید این موضوع را به عنوان الحاقیه به قانون اضافه نمایند تا آرپی ها بتوانند از قانون از کارافتادگی بهره ببرند.

29 آبان 1399

خبرنگاران روزگار ناخوش فرش زنجان

زنجان - خبرنگاران - چراغ رونق صنعت فرش و قالیبافی در زنجان در این روزها رو به کم فروغی گذاشته و با وجود ظرفیت های قابل توجه در استان، این هنر صنعت در پیچ و خم مسائل گرفتار آمده و زمین گیر شده است.

6 آبان 1399

چگونه از کار خود لذت ببریم؟ 14 راه حل ساده و کاربردی برای لذت بردن از کار

همه گاهی در شغلی که دارند دچار ناامیدی می شوند. این ناامیدی گاهی از شرایطی مانند ساعت طولانی کار، سیاست های غلط سازمانی و… به وجود می آید. ناامیدی باعث می گردد از کار لذت نبریم و حتی به فکر عوض کردن شغل خود باشیم، اما پیش از این اقدام سعی کنید تا دوباره...

2 آبان 1399

جذب 170 درصد از تسهیلات اشتغال شهرستان بروجن

از ابتدای اجرای طرح اشتغال پایدار روستایی و عشایری، تا به امروز 170 درصد از سهمیه تسهیلات اشتغالزایی بروجن جذب شده است.

4 مهر 1399

اعلام زمان ارائه کارت اعتباری سهام عدالت

نائب رییس اول اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی ایران از ارائه کارت اعتباری دارندگان سهام عدالت از هفته آینده اطلاع داد.

26 شهریور 1399

انحصار در کارگزاری های بورس کشور شکسته شد

خبرنگاران: پس از پیگیری های رئیس کمیسیون شوراهای مجلس شورای اسلامی و طرح سوال از وزیر اقتصاد انحصار در کارگزاری های بورس کشور شکسته شد.

23 شهریور 1399

حاشیه های شگفت انگیز برای جانوران شگفت انگیز

اولین قسمت از مجموعه جانوران شگفت انگیز در سال 2016 منتشر شد. این فیلم بخشی از دنیای جادوگری جی.کی. رولینگ و مجموعه ای است که به نوعی پیش درآمدی بر مجموعه فیلم های هری پاتر به حساب می آید.

15 شهریور 1399

پوست اندازی نظام مالیاتی کشور از مهرماه، جایزه دولت به خوش حسابان مالیاتی

خبرنگاران؛ رئیس کل سازمان امور مالیاتی با اشاره به اجرای ورژن جدید نظام مالیاتی کشور از مهر ماه، گفت: بودجه دستگاههایی که با سازمان مالیاتی همکاری نمی نمایند، قطع می گردد.

14 شهریور 1399

نرخ دلار به 17750 تومان رسید

قیمت دلار امروز 24 اردیبهشت 1399 در صرافی های بانکی برای فروش به 17 هزار و 750 تومان رسید.

1 شهریور 1399

یک میلیون و 250 هزار دلار قرار وثیقه برای قاتل جورج فلوید

وثیقه افسر پلیس متهم به قتل جورج فلوید، به حکم قاضی پرونده به یک میلیون و 250 هزار دلار افزایش یافت.

19 مرداد 1399

ترانزیت فرآورده های نفتی سایر کشورها از ایران ممنوع شد

هفته گذشته بود که هیات وزیران با پیشنهاد وزارت نفت ممنوعیت ترانزیت بنزین، گازوئیل و سایر فرآورده های نفتی مشابه را از ایران به کشورهای همسایه تا سرانجام امسال تصویب کرد.

9 مرداد 1399
تعداد: (40)