تعاریف و اصطلاحات

رنگ کردن مو در زمان پریودی؛ قاعده علمی یا مشکل شرعی؟

هیچ کس نمی داند قاعده رنگ نکردن مو در زمان پریودی دقیقاً از یک اشکال شرعی پیروی می کند یا یک مبنای علمی دارد! بافت مو یک ساختار مرده است و تغییرات هورمونی دوران قاعدگی عارضه ای برای موها ایجاد نخواهد کرد. در این گزارش رنگ کردن مو در زمان پریودی...

8 اسفند 1399

راز کتاب قاتل چیست؟ همین که آن را باز کنید، می میرید!

این کتاب بسیار عادی است، اما نکته عجیب این است که وقتی کتاب را باز کنید و سعی می کنید که آن را بخوانید، بدون شک سرانجام شما نزدیک خواهد بود، بنابراین نیازی به بیمار شدن یا احساس بسیاری از علائم ندارید، جز این که به طور حتم می میرید.

13 بهمن 1399

استراتژی چراغ خاموش پرسپولیس چیست؟

پس از تغییراتی که در راس مدیریت باشگاه پرسپولیس صورت گرفت و مهدی رسول پناه سرپرست اسبق این باشگاه و رئیس فعلی هیات مدیره قرمز ها جای خود را به جعفر سمیعی به عنوان مدیرعامل داد یکی از مواردی که در دستور کار مدیریت باشگاه و کادرفنی قرار داشت تمدید قرارداد...

29 دی 1399

پوستر دیواری چیست؟ همه چیز درباره پوستر دیواری

تغییرات دکوراسیون داخلی خانه از علایق همیشگی افراد به ویژه بانوان برای تنوع بیشتر در خانه است و به این منظور، کارهای زیادی می توانند انجام دهند. ممکن است هر از گاهی به عوض کردن مبل و پرده خانه بپردازند و یا فرش و سایر لوازم خانه را تغییر دهند. همچنین ممکن...

17 دی 1399

خبرنگاران بیماران آرپی را دریابیم

تهران - خبرنگاران - هیچ قانون مشخصی برای حمایت از افراد مبتلا به بیماری چشمی آرپی وجود ندارد. کمیسیون های مربوطه در مجلس شورای اسلامی باید این موضوع را به عنوان الحاقیه به قانون اضافه نمایند تا آرپی ها بتوانند از قانون از کارافتادگی بهره ببرند.

29 آبان 1399

اوضاع خلافت در زمان امام رضا (ع)

امام رضا (ع) در عصر امامت خویش با چند خلیفه عباسی معاصر بوده اند که تنها در زمان زمامداری مأمون شرایطی پدید آمد که امام را به موضع گیری وا داشت.

21 آبان 1399

طرز تهیه مارمالاد زردآلوی خوشمزه بدون ژلاتین و با ژلاتین

مارمالاد نوعی فرآورده کنسروی است که از میوه و شکر تهیه شده و معمولا عاملی مانند ژلاتین برای ژله ای شدن به آن اضافه می نمایند. در فرهنگ انگلیسی و آمریکایی، مارمالاد اغلب به نوعی کنسرو اطلاق می گردد که از پرتقال یا سایر انواع مرکبات، زرد آلو، هلو، شلیل...

3 آبان 1399

فنگ شویی ثروت چیست و نکات مهم مرتبط با آن کدامند؟

به طور کلی، فنگ شویی ثروت روشی به منظور فراهم کردن فضایی برای جذب ثروت و پولدار شدن در زندگی است. در این مقاله، نکات مهم مربوط به فنگ شویی را مورد آنالیز قرار داده و نحوه چیدمان محیط اطراف برای جذب انرژی های مرتبط با افزایش ثروت را تشریح می کنیم.

29 مهر 1399

سفیر اسبق ایران: توافق تهران پکن نقطه عطفی در تاریخ دیپلماسی ایران است

سفیر اسبق ایران در چین توافق بین ایران و چین را نقطه عطفی در تاریخ روابط دو کشور مطرح نمود.

12 شهریور 1399

سرپرست پرسپولیس: هیچ پرونده ای در فیفا ما را تهدید نمی کند، حضور پروین در هیات مدیره مطرح نیست

ما موافق برگزاری ادامه لیگ هستیم چون به نفع پرسپولیس است. مطمئنیم پرسپولیس قهرمان می گردد و نظر خودم را رسما به سازمان لیگ اعلام کردم.

13 تیر 1399

علت گرانی قیمت ورق های فولادی چیست؟

به گزارش خبرنگاران، حمیدرضا رستگار اظهار کرد: در حال حاضر تقاضا در بازار فولاد کم است و هنوز احتیاج به زمان است تا پروژه های عظیم فعالیت خود را شروع نمایند و بازار به رونق برسد.

1 تیر 1399