امکان فعالیت احزاب قانونی باید فراهم باشد

به گزارش وبلاگ پارسی، خبرنگاران/فارس فرماندار شهرستان شیراز تاکید نمود که برای باید برای همه احزاب با سلایق مختلف، تا مادامی که در چارچوب قانون عمل میکنند، عرصه حضور و رقابت سالم فراهم گردد.

امکان فعالیت احزاب قانونی باید فراهم باشد

محمدرضا امیری در ملاقات رئیس جبهه پیشرفت، رفاه و عدالت استان و دبیر سازمان دیده بان شفافیت و عدالت فارس عملکرد دولت در برگزاری انتخابات های سال های اخیر از جمله انتخابات اسفند 98 علیرغم وجود حوادث و بحران های متعدد را خوب ارزیابی کرد.

به گزارش وبلاگ پارسی به نقل از فرمانداری شیراز، امیری بر ایجاد فضای رقابتی سالم در انتخابات پیش رو تاکید و اعلام نمود: باید برای همه احزاب با سلایق مختلف تا مادامی که در چارچوب قانون حرکت می نمایند، عرصه حضور فعال در جامعه فراهم گردد.

امیری یادآور شد: ما قرار نیست اصلح را انتخاب کنیم، نقش ما آنالیز شرایط داوطلبین و تطبیق آن با قانون و معرفی به مردم است و این مردم هستند که اصلح را انتخاب خواهند کرد.

فرماندار شیراز در ادامه سخنان خود با تاکید بر ضرورت ایجاد فضای با نشاط سیاسی، اضافه نمود: دولت با مجموعه دست اندرکاران انتخابات در حوزه اجرایی، نظارتی و امنیتی، سلامت و امنیت انتخابات را تضمین می نماید، اما دغدغه مشارکت را داریم که در گروی امیدواری مردم و رقابت سالم و واقعی است.

امیری از سازمان دیده بان شفافیت و عدالت قدردانی و اضافه نمود: این نشانه توسعه یافتگی و پیشرفت است که سازمان دغدغه حقوق داوطلبین را دارد، و نگرانی آنان بابت عدم صلاحیت شان به خاطر گرایش سیاسی را پیگیری می نماید. یقینا ما در حوزه اجرا حقوق داوطلبین را همچون رأی مردم، حق الناس می دانیم.

فرماندار شیراز با استقبال از پیشنهاد سازمان دیدبان شفافیت و عدالت اعلام نمود: فساد، درخت تنومند نظام و انقلاب را خشک می نماید و مبارزه با فساد مهمترین مطالبه مردم و مسئولین ارشد نظام است و ما باید بتوانیم گلوگاه های فساد را شناسایی و با آن مبارزه نموده، کاهش داده و ریشه کن کنیم.

رئیس جبهه پیشرفت، رفاه و عدالت استان فارس نیز در این جلسه به بیان دیدگاه ها و نقطه نظرات خود پیرامون سیاست ها و برنامه های آن جبهه در انتخابات 1400 پرداخت.

علی نجات دبیر دیده بان شفافیت و عدالت استان فارس به عنوان یک تشکل غیر سیاسی ضمن قدردانی از عملکرد فرماندار و رئیس ستاد انتخابات شهرستان شیراز در انتخابات مجلس یازدهم شورای اسلامی 98، به بیان عملکرد دیده بان شفافیت و عدالت در این شهرستان پرداخت و حمایت خود را از هرگونه برنامه های شفافیت و عدالت محور در حوزه های مختلف دستگاه های اجرایی و خدمات رسان با موضوع فرمانداری شیراز خاطرنشان کرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "امکان فعالیت احزاب قانونی باید فراهم باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امکان فعالیت احزاب قانونی باید فراهم باشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید